Riž, kuhan s piščančjim fileom, je precej krepko in neodvisno polnopravno jed, ki bo zagotovo privlačilo vaše goste.

Kuhanje

Vperite riž vnaprej in pustite v prahi. Čistimo zelenjavo, rezimo čebulo na prstane in korenčke v kocke. Piščančji file se deli v delih. Nato vzemite posodo, nalijte maslo in nekaj minut pripravite pripravljeno zelenjavo. Nato jih prelijemo v sojino omako piščančji file in razbili česen. Vse premešajte in popržite do kuhanega mesa. Zdaj porazdelimo riž v zelenjavo, prelijemo v pretežno jajce in premešamo. Postrezite piščančji file z vročim rižem, posujte z rahlo praženim sezamom.

Kuhanje

Filete narežite na vlakna v koščke, sol, poper in potresemo z limoninim sokom. Vrelimo riž do polovice kuhamo in sirimo sirove na grobi reji in zmešamo z rižem. Sedaj vzamemo pločevinke za pečenje, piščančje koščke položimo na dno, nato pa riž in jih položimo v pečico 15 minut v predhodno segreto temperaturo. Po preteku časa, vzamemo obrazce, prelijemo jajca v center in posodo pospravimo v pečici še 5 minut.

Kuhanje

Vreli riž v rahlo slani vodi v razmerju 1: 2. Očistite filet na koščke in ga popražite v maslu do polovice kuhane. Gobe ​​proces, razrezane na četrtine. Chop čebulo in jo skupaj z gobami v drugem posodu, dokler se razviti sok popolnoma izhlapi. Nato premešamo meso v globoki ponev, dodamo gobe, sol, poper po okusu, potresemo z začimbami in dodamo ananasove rezine z sirupom. Posodo postavite na ogenj in takoj, ko večina tekočine izhlapi, položite riž in kuhajte na majhnem ognju 10-15 minut, ko je pokrov odprt. Za končano posodo smo namenjeni praznični mizi kot glavni okras.